Pro veřejnost

Pro odborníky

CCR Pardubice (Centrum pro klinický a základní výzkum). Jsme soukromá česká společnost a jsme odborníky v rámci klinických výzkumů.

Zakladatelem CCR Pardubice je MUDr.Tomáš Hála, který kliniku v Pardubicích založil v roce 2004. Později vznikly kliniky také v Brně, Praze a Ostravě.

CCR provádí klinická hodnocení v celé řadě medicínských indikací. Podílí se na vývoji léků a výzkumu.

CCR pracoviště se zaměřují na choroby a terapeutické oblasti: osteoporóza, artróza, vysoký cholesterol, hypertenze, kardiovaskulární onemocnění (infarkt srdce, cévní mozková příhoda, ischemická choroba dolních končetin), kognitivní poruchy (demence, prevence rozvoje demence), astma bronchiale, chronická obstrukční bronchopulmonální nemoc, cukrovka, léčba bolesti, očkování, revmatické choroby (revmatoidní arthritis, psoriatická artropatie, Bechtěrevova choroba) a mnoho dalších.

Všechna klinická hodnocení prováděná v CCR jsou schválena etickými komisemi a Státním ústavem pro kontrolu léčiv. Jsou prováděna v souladu s přísnými pravidly mezinárodního kodexu, pod názvem Good Clinical Practice - Správná klinická praxe. Naše pracoviště jsou pravidelně kontrolována a auditována zahraničními institucemi z pohledu kvality práce a bezpečnosti pacientů.

Těší nás, že zájem lidí o aktivní účast v klinických hodnocení v centrech CCR vzrůstá. Pacienti zde mají možnost využít také nejmodernější léčbu současné medicíny - biologickou léčbu.

Když navštívíte naše klinická pracoviště, potkáte profesionální, zkušený a příjemný personál CCR, který Vám rád zodpoví všechny Vaše otázky, a vysvětlí podrobnosti týkající se  klinických hodnocení.

MUDr. Tomáš Hála

 

Filozofie na CCR je: "Nejdříve pomáháme ostatním"

   

Naše aktuální klinické studie: registrace k biologické  léčbě zdarma