top of page

Klinické centrum biologické léčby CCR Pardubice

KLINICKÉ CENTRUM BIOLOGICKÉ LÉČBY CCR Czech a.s.

Klinické centrum biologické léčby CCR Czech patří mezi nejmodernější kliniky v Evropě.  Zakladatelem je MUDr. Tomáš Hála. Klinika byla založena v Pardubicích v roce 2004.

Jsme odborníky v rámci klinických programů pro biologickou léčbu a nově také pro nitrobuněčnou léčbu JAK1 A JAK2. Zakladatelem klinického centra pro biologickou léčbu je MUDr.Tomáš Hála. Klinika byla založena v Pardubicích v roce 2004. Naše klinika provádí klinická hodnocení s biologickou léčbou a nově také s nitrobuněčnou léčbou v celé řadě medicínských diagnóz.

Naše filozofie: "Nejdříve pomáháme ostatním"

CCR kliniky se zaměřují na choroby a terapeutické oblasti: osteoporóza, artróza kolenních kloubů, Vysoký cholesterol spojený s rostoucím kardiovaskulárním rizikem nebo po závažné kardiovaskulární příhodě jako je (srdeční infarkt myokardu, cévní mozková příhoda,TIA – tranzitorní ischemická ataka), Diabetes melitus, Migréna, Lupénka, Revmatoidní artritida, Bechtěrevova choroba, Psoriatická artritida, a mnoho dalších. Onkologickým onemocněním se naše pracoviště nezabývá.

Všechny klinické programy biologické léčby a nitrobunečné léčby v centru CCR jsou schválena etickými komisemi a Státním ústavem pro kontrolu léčiv. Jsou prováděna v souladu s přísnými pravidly mezinárodního kodexu, pod názvem Good Clinical Practice - správná klinická praxe.


Naše pracoviště jsou kontrolována a auditována zahraničními institucemi z pohledu kvality a odbornosti práce : FDA (USA), EMEA (EVROPSKÁ INSTITUCE KONTROLY LÉČIV).

Zájem pacientů o naše služby má velmi vzrůstající tendenci. Pacienti, mají možnost opakovaně využít nejmodernější léčbu současné medicíny - biologickou léčbu nebo nitrobuněčnou.

 

Těšíme se na vaši návštěvu, potkáte profesionální, zkušený a příjemný personál CCR, který Vám rád zodpoví všechny Vaše otázky a zlepší kvalitu vašeho zdraví.

Možnosti biologické léčby vybraných diagnóz a chorob

Náš tým - Klinické centrum CCR Pardubice

image001_edited.jpg
bottom of page