top of page

Klinické centrum biologické léčby CCR Pardubice

Reference od našich pacientů

03/2020, p. Novotný

Po pohovoru o přijetí na studii biologické léčby jsem po absolvování řady testů a vyšetření byl přijat na roční studii a musím konstatovat, že mi během několika návštěv, které jsem první měsíc absolvoval, se projevy lupénky natolik zmírnily, že již v následujících měsících bylo těžce rozpoznatelné, kde se i větší ložiska lupénky nacházela. Dost možná to je i velice příjemným prostředím a velmi ochotným a vstřícným personálem. Za mě 5*****.

20.4.2015, Pacientka odeslána z FNHK (Fakultní nemocnice Hradec Králové)

Chtěla bych touto cestou poděkovat vašemu klinickému centru, že jsem mohla být zařazena do výzkumného klinického hodnocení určeného pro pacienty s revmatoidní artritidou. Jsem rovněž velice spokojena s organizací návštěv léčby, předáváním informací pacientovi o výzkumu a léčbě a profesionálním přístupem celého personálu.  

      Marta Majerová, Hradec Králové

14.5.2015, Jaroslava Hojná, Vysoké Mýto

CHTĚLA BYCH MOC PODĚKOVAT KLINICKÉMU CENTRU V PARDUBICÍCH,KAM JSEM SE NAŠTĚSTÍ DOSTALA SE SVOJÍ NEMOCÍ,PSORIATICKOU ARTRITIDOU.PO INJEKCÍCH SE MI ZAČALY ZTRÁCET ZÁNĚTLIVÁ MÍSTA NA KŮŽI A TÉMĚŘ MI ZMIZELY ÚPLNĚ.BYLA JSEM Z TOHO NADŠENÁ,PROTOŽE MI TO HODNĚ ZTĚŽOVALO ŽIVOT,HLAVNĚ V LÉTĚ.A I BOLESTI KLOUBŮ JSOU V MNOHEM MENŠÍM ROZSAHU NEŽ TO BYLO DŘÍVE.CHTĚLA BYCH PODĚKOVAT VŠEM,CO SE O MĚ V KLINICKÉM CENTRU STARAJÍ ZA JEJICH PROFESIONÁLNÍ, ALE HLAVNĚ PŘÍJEMNÝ PŘÍSTUP K NÁM,KLIENTŮM.DOUFÁM,ŽE LÉČBA VŠECH NEMOCÍ SE ZDE BUDE DÁLE LÉČIT,JE HODNĚ LIDÍ,KTERÝM POMÁHÁ JEK BIOLOGICKÁ LÉČBA TAK PŘÁTELSKÁ SLOVA OD LÉKAŘŮ A SESTŘIČEK.JEŠTĚ JEDNOU MOC DĚKUJI,ŽE JSEM MĚLA TO ŠTĚSTÍ A MŮŽU SE ZDE LÉČIT.

20.5.2015, Hana Haasová, Dvůr Králové n. L.

V uplynulých dvou letech jsem se účastnila bioléčby lupénky a bolesti kloubů. S léčbou i jejím postupem jsem byla velmi spokojená, přístup lékařů i sester byl vždy vstřícný. Vše mi bylo podrobně vysvětleno a v případě potřeby jsem mohla kdykoli zavolat a zkonzultovat. Vždy jsem se setkala s ochotou a zájmem mi pomoci. Mrzí mě, že léčba byla předčasně ukončena a pokud by byla další studie, velmi ráda bych se účastnila, protože s takovým profesionálním, pro věc zapáleným a milým přístupem sester i lékařů jsem se nikdy nesetkala. Tímto děkuji všem, kteří mají na této bioléčbě zásluhu.

Stanislava Poláčková,

Biologická léčba: revmatoidní artritida

Od prvního dne jsem se vším velice spokojená. Přístup doktorů i sestřiček na jedničku. Léčba mi pomáhá a všude Vás chválím.

Marie Drahošová,

Biologická léčba: REVMATOIDNÍ ARTRITIDA

Velice všechny lékaře i celý personál chválím. Dosud se mi nestalo, aby se tak vzorně někde o pacienty starali (nemocnice,ambulance). Tedy velké díky všem. Zdravotní stav se mi lepší, stále ještě nemohu výskat – snad se dočkám. Ještě jednou moc děkuji lékařům i sestřičkám. A panu Davidovi, který mě vždy odveze a přiveze k Vám.

Jaroslava Hličková,

Celý personál je velmi vlídný, jsem velice spokojena i po zdravotní stránce, cítím se po infuzích zlepšeně. Prostředí na mě působí velice příjemně.

Dana Franclová,

Biologická léčba: revmatoidní artritida

Díky biologické léčbě se můj zdravotní stav výrazně zlepšil. Dříve jsem nemohla vůbec samostatně fungovat a nyní po půl roce léčby se začínám vracet do života. Všem z personálu velké díky za ochotu, vlídnost k pacientům a maximální vstřícnost.

Byli jste i vy u nás spokojeni?
Ohodnoťte násDost špatnéNé moc dobréDobřeVelmi dobréÚžasnéOhodnoťte nás

Děkujeme za odeslání zpětné vazby, klinika CCR Pardubice

Možnosti biologické léčby vybraných diagnóz a chorob

Náš tým - Klinické centrum CCR Pardubice

image001_edited.jpg
bottom of page